HDV - rekonstrukce a výměny hlavního domovního vedení

HDV - rekonstrukce a výměny hlavního domovního vedení

Firma Elektro-Uldrich již 20 let mimo jiné realizuje výměnu hlavního stoupacího vedení elektro, jak části silnoproud, tak i veškerých slaboproudých rozvodů jako jsou domácí telefony, videotelefony, společná televizní anténa, rozvody internetu a ostatní činnosti s tímto spojené, včetně stavebních prací.

Veškerou tuto činnost provádíme za plného provozu domu bez přerušení dodávky elektrické energie s minimálním omezením nájemníků domu.

Tyto práce provádíme jak ve starších činžovních, tak i panelových domech včetně stavebních úprav jako jsou opravy po starém vedení, začištění stěn, vymalování domu a podobně.

Za dobu dvaceti let praxe v tomto odvětví jsme úspěšně zrealizovali mnoho desítek zakázek ke spokojenosti nájemníků. Na tuto činnost máme specializované pracovní čety, které provádí jen tuto činnost. Jsme certifikovaným partnerem pražské energetiky PRE, což nás opravňuje provádět práce na neměřené části HDV. Měli byste vědět, že firmy, které nemají tuto smlouvu s PRE, tuto činnost provádět z vyhlášky PRE nesmějí. V případě Vašeho zájmu o výše uvedené práce nás neváhejte kontaktovat. Zpracujeme Vám zdarma fundovanou cenovou nabídku. Vždy se snažíme najít to nejoptimálnější a cenově nejvýhodnější řešení.

V případě, že zákazník, bytové družstvo a podobně nemají dostatek finančních prostředků, jsme schopni zajistit bankovní financování celého projektu. Mnoho našich zákazníků tuto službu již využilo.

Firma Elektro-Uldrich spol. s r.o. garantuje záruku 72 měsíců mimo světelných zdrojů ( žárovky, zářivky apod.).

Dále firma nabízí opravu havarijního stavu do 4 hodin. Po celou dobu realizace, záručního i pozáručního servisu jsou Vám plně k dispozici naši technici a informativní podpora proškolených pracovnic, které zpracovávají jakékoli Vaše požadavky, dotazy ke stavu zakázky a případné reklamace. Tuto službu zajišťuje paní Jana Naušová. Kontakt 602 305 888.

Běžné reklamační záležitosti nebránící užívání díla do 72 hodin a případně při běžné havárii reagujeme do 24 hodin.

Pro informaci přikládáme stručný seznam vybraných zakázek.

9,6 mil. Kč

Výstavba administrativního objektu C2

Pro Finep a.s

Výstavba administrativní budovy C2, realizace vnitřních kancelářských prostor (fit outů). V celém rozsahu objektu silnoproud, slaboproud a IT.

Nespecifikováno mil. Kč

Bytový dům Želivecká

Pro SVJ Želivecká

Nespecifikováno mil. Kč

Bytový dům Slezská 130

Pro Městskou část Praha 3.

Nespecifikováno mil. Kč

Budova SUDOP Praha

Pro SUDOP a.s. Praha.

6,22 mil. Kč

Bytový dům Kubelíkova 3

Pro Městskou část Praha 3.

Kompletní rekonstrukce domu a HDV včetně bytových jader za provozu domu.

9,15 mil. Kč

Bytový dům Habrová 6 a 9

Pro Městskou část Praha 3.

Kompletní rekonstrukce domu a HDV včetně bytových jader za provozu domu. V celém rozsahu objektu silnoproud, slaboproud, internetu a domácích telefonů.

4,6 mil. Kč

Bytový dům Habrová 3

Pro Městskou část Praha 3.

Kompletní rekonstrukce domu a HDV včetně bytových jader za provozu domu.
V celém rozsahu objektu silnoproud, slaboproud, internetu a domácích telefonů.

Zobrazit všechny reference